ABL-18.432MHZ-B2
Mfr.Part #
ABL-18.432MHZ-B2
Datasheet
ABL-18.432MHZ-B2
Description
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF TH
Stock
2570
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
18.432 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C